Vi på Kyocera Senco - kyocera-senco-se

Vi på Kyocera Senco

Säljrepresentanter

Daniel Andersson

Stockholm/Mälardalen

070-302 10 99
dandersson@kyocera-senco.se

Nils Bång

Norrbotten/Västerbotten

070-683 32 14
nbang@kyocera-senco.se

Martin Bergvik

Dalarna/Gävleborg/V.norrland/Jämtland

070-322 01 39
mbergvik@kyocera-senco.se

Henric Ståhl

Örebro/Öster-& Västergötland/Värmland

072-300 09 63
hstahl@kyocera-senco.se

Ingemar Alfredsson

V:a Götaland/Göteborg/Älvsborg

070-637 55 15
ialfredsson@kyocera-senco.se

Fredrik Olin

Småland/Öland

070-329 10 97
folin@kyocera-senco.se

Fredrik Richter

Skåne/Halland/Blekinge

070-305 90 37
frichter@kyocera-senco.se

Marcus Egnell

Key Account Manager

070-601 70 25
megnell@kyocera-senco.se

Anders Holmén

Key Account Manager Prefab

0152-170 59
070-416 00 18
aholmen@kyocera-senco.se

Manuel Silva

Key Account Manager Retail

070-666 78 10
msilva@kyocera-senco.se

Kundservice

Cristina Hamrin

Kundservicechef & ISO ansvarig

0152-170 56
chamrin@kyocera-senco.se

Martina Eriksson

Kundservice

0152-170 50
meriksson@kyocera-senco.se

Gina Gåssand

Kundservice

0152-170 50
ggassand@kyocera-senco.se

Desirée Hangaard

Kundservice

0152-170 50
dhangaard@kyocera-senco.se

Serviceavdelning

Jimmy Hallberg

Servicetekniker

0152-170 58
jhallberg@kyocera-senco.se

Haris Hodzic

Servicetekniker

0152-170 58
verkstad@kyocera-senco.se

Andreas Andersson

Servicetekniker

0152-170 58
verkstad@kyocera-senco.se

Marknadsavdelning

Ola Eriksson

Marknadsdirektör

0152-17057
070-687 85 87
oeriksson@kyocera-senco.se

Stefan Fredriksson

Försäljningschef

073-310 03 20
sfredriksson@kyocera-senco.se

Evelina Widaeus

Marknad

070-522 99 63
Vxl. 0152-170 50
ewidaeus@kyocera-senco.se

Inköp & Logistik

Malin Carreman

Inköps- & Logistikchef

0152-17052
076-3939402
mcarreman@kyocera-senco.se

Åsa von Pakh

Inköpare

0152-17055
apakh@kyocera-senco.se

Administration & Personal

Madelen Lundin Karlsson

Ekonomi- & Personalchef

070-522 99 64
mkarlsson@kyocera-senco.se

Ida Johansson

Ekonomi & Stock control

ijohansson@kyocera-senco.se

Lager

Lasse Ferngren

Lagerchef

070-620 22 72
lferngren@kyocera-senco.se

Joakim Andersson

Lager

Lester Sarino

Lager

Tobbe Kemppainen

Lager
Menu